EEU-EB1J470BJ
MFR.Part #
EEU-EB1J470BJ
JLCPCB Part #
C1597172
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 3.5mm 47uF 63V 8mm 94mA@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS