EEUEB1J331
MFR.Part #
EEUEB1J331
JLCPCB Part #
C178652
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 12.5mm 20mm 330uF 381mA@120Hz 5mm 63V ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS