EEU-EB1H4R7SB
MFR.Part #
EEU-EB1H4R7SB
JLCPCB Part #
C1588335
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 11mm 18mA@120Hz 4.7uF 5000hrs@105℃ 50V 5mm 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS