EEU-EB1H470SB
MFR.Part #
EEU-EB1H470SB
JLCPCB Part #
C1579502
Package
Plugin,D6.3xL11.2mm
Description
-40℃~+105℃ 11.2mm 47uF 5000hrs@105℃ 50V 5mm 6.3mm 61mA@120Hz ±20% 插件,D6.3xL11.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS