EEU-EB1E101SB
MFR.Part #
EEU-EB1E101SB
JLCPCB Part #
C1579512
Package
Plugin,D6.3xL11.2mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 11.2mm 25V 5000hrs@105℃ 5mm 6.3mm 95mA@120Hz ±20% 插件,D6.3xL11.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS