EEU-EB1C222
MFR.Part #
EEU-EB1C222
JLCPCB Part #
C1579853
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 12.5mm 16V 2200uF 25mm 5mm 706mA@120Hz ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS