EEU-EB1A471SB
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EEU-EB1A471SB
JLCPCB Part #
C1593008
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10V 11.5mm 180mA@120Hz 470uF 5000hrs@105℃ 5mm 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS