EET-UQ2W561EA
MFR.Part #
EET-UQ2W561EA
Description
-25℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 3.948A@10kHz 355mΩ@120Hz 35mm 450V 45mm 560uF ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS