EET-UQ2W561DA
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EET-UQ2W561DA
Description
-25℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 3.948A@10kHz 30mm 355mΩ@120Hz 450V 50mm 560uF ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS