EET-UQ2W471EA
MFR.Part #
EET-UQ2W471EA
Description
-25℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 3.542A@10kHz 35mm 40mm 423mΩ@120Hz 450V 470uF ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS