EET-UQ2W331CA
MFR.Part #
EET-UQ2W331CA
Description
-25℃~+85℃ 2.814A@10kHz 2000hrs@85℃ 25mm 330uF 450V 50mm 603mΩ@120Hz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS