EET-UQ2W151JA
MFR.Part #
EET-UQ2W151JA
JLCPCB Part #
C5633940
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-25℃~+85℃ 1.19A@120Hz 1.326Ω@120Hz 10mm 150uF 2000hrs@85℃ 25mm 30mm 450V ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS