EET-UQ2W151HA
MFR.Part #
EET-UQ2W151HA
Description
-25℃~+85℃ 1.326Ω@120Hz 1.666A@10kHz 10mm 150uF 2000hrs@85℃ 22mm 35mm 450V ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS