EET-UQ2V561EA
MFR.Part #
EET-UQ2V561EA
Description
-25℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 3.64A@10kHz 30mm 350V 355mΩ@120Hz 35mm 560uF ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS