EET-UQ2V471EA
MFR.Part #
EET-UQ2V471EA
Description
-25℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 3.36A@10kHz 30mm 350V 35mm 423mΩ@120Hz 470uF ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS