EET-UQ2V331CA
MFR.Part #
EET-UQ2V331CA
JLCPCB Part #
C3725289
Package
Plugin,D25xL35mm
Description
-25℃~+85℃ 1.88A@120Hz 2000hrs@85℃ 25mm 330uF 350V 35mm 603mΩ@120Hz ±20% 插件,D25xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS