EET-UQ2V271CA
MFR.Part #
EET-UQ2V271CA
Description
-25℃~+85℃ 2.324A@10kHz 2000hrs@85℃ 25mm 270uF 30mm 350V 737mΩ@120Hz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS