EET-UQ2V102LA
MFR.Part #
EET-UQ2V102LA
Description
-25℃~+85℃ 1000uF 10mm 199mΩ@120Hz 2000hrs@85℃ 350V 35mm 4.956A@10kHz 50mm ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS