EET-UQ2S391JA
MFR.Part #
EET-UQ2S391JA
JLCPCB Part #
C6033117
Package
Plugin,D25xL50mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.27A@120Hz 2000hrs@85℃ 25mm 390uF 420V 50mm 510mΩ@120Hz ±20% 插件,D25xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS