EET-UQ2S391CA
MFR.Part #
EET-UQ2S391CA
Description
-25℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 25mm 3.038A@10kHz 390uF 420V 50mm 510mΩ@120Hz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS