EET-UQ2G471JA
MFR.Part #
EET-UQ2G471JA
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 25mm 3.346A@10kHz 400V 423mΩ@120Hz 470uF 50mm ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS