EET-UQ2G471DA
MFR.Part #
EET-UQ2G471DA
Description
-25℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 3.346A@10kHz 30mm 400V 40mm 423mΩ@120Hz 470uF ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS