EET-UQ2G271CA
MFR.Part #
EET-UQ2G271CA
Description
-25℃~+85℃ 2.338A@10kHz 2000hrs@85℃ 25mm 270uF 35mm 400V 737mΩ@120Hz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors