EET-UQ2E821KA
MFR.Part #
EET-UQ2E821KA
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 243mΩ@120Hz 250V 3.878A@10kHz 30mm 30mm 820uF ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS