EET-UQ2E152EA
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EET-UQ2E152EA
Description
-40℃~+85℃ 133mΩ@120Hz 1500uF 2000hrs@85℃ 250V 35mm 40mm 5.656A@10kHz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS