EET-UQ2E122EA
MFR.Part #
EET-UQ2E122EA
Description
-40℃~+85℃ 1200uF 166mΩ@120Hz 2000hrs@85℃ 250V 35mm 35mm 4.942A@10kHz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS