EET-UQ2E102JA
MFR.Part #
EET-UQ2E102JA
Description
-40℃~+85℃ 1000uF 10mm 199mΩ@120Hz 2000hrs@85℃ 250V 25mm 4.648A@10kHz 45mm ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS