EET-UQ2D222EA
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EET-UQ2D222EA
Description
-40℃~+85℃ 105mΩ@120Hz 2000hrs@85℃ 200V 2200uF 35mm 40mm 6.888A@10kHz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS