EET-UQ2C222KA
MFR.Part #
EET-UQ2C222KA
Description
-40℃~+85℃ 10mm 160V 2000hrs@85℃ 2200uF 30mm 40mm 6.692A@10kHz 90mΩ@120Hz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS