EET-UQ2C222DA
MFR.Part #
EET-UQ2C222DA
Description
-40℃~+85℃ 160V 2000hrs@85℃ 2200uF 30mm 40mm 6.692A@10kHz 90mΩ@120Hz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS