EET-UQ2C152LA
MFR.Part #
EET-UQ2C152LA
Description
-40℃~+85℃ 10mm 133mΩ@120Hz 1500uF 160V 2000hrs@85℃ 25mm 35mm 5.222A@10kHz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS