EET-HD2W471KJ
MFR.Part #
EET-HD2W471KJ
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.436A@10kHz 3000hrs@105℃ 30mm 450V 470uF 47mm ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS