EET-HD2W391LJ
MFR.Part #
EET-HD2W391LJ
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.17A@10kHz 3000hrs@105℃ 32mm 35mm 390uF 450V ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS