EET-HD2W391KJ
MFR.Part #
EET-HD2W391KJ
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.17A@10kHz 3000hrs@105℃ 30mm 390uF 42mm 450V ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS