EET-HD2S331JJ
MFR.Part #
EET-HD2S331JJ
Description
-25℃~+105℃ 1.988A@10kHz 10mm 25mm 3000hrs@105℃ 330uF 420V 47mm ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS