EET-HD2S181JJ
MFR.Part #
EET-HD2S181JJ
Description
-25℃~+105℃ 1.274A@10kHz 10mm 180uF 25mm 3000hrs@105℃ 32mm 420V ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS