EET-HD2S151JJ
MFR.Part #
EET-HD2S151JJ
Description
-25℃~+105℃ 1.176A@10kHz 10mm 150uF 22mm 27mm 3000hrs@105℃ 420V ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS