EET-HD2G391JJ
MFR.Part #
EET-HD2G391JJ
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.17A@10kHz 25mm 3000hrs@105℃ 390uF 400V 47mm ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS