EET-HD2G271JJ
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EET-HD2G271JJ
Description
-25℃~+105℃ 1.708A@10kHz 10mm 25mm 270uF 3000hrs@105℃ 37mm 400V ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS