EET-HC2W471LA
MFR.Part #
EET-HC2W471LA
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.436A@10kHz 2000hrs@105℃ 35mm 388mΩ@120Hz 450V 470uF 47mm ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS