EET-HC2W331LA
MFR.Part #
EET-HC2W331LA
Description
-25℃~+105℃ 1.932A@10kHz 10mm 2000hrs@105℃ 330uF 35mm 37mm 450V 553mΩ@120Hz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS