EET-HC2W151DA
MFR.Part #
EET-HC2W151DA
Description
-25℃~+105℃ 1.11A@10kHz 1.216Ω@120Hz 10mm 150uF 2000hrs@105℃ 27mm 30mm 450V ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS