EET-HC2V471CA
MFR.Part #
EET-HC2V471CA
JLCPCB Part #
C6547429
Package
Plugin
Description
-25℃~+105℃ 1.96A@10kHz 10mm 2000hrs@105℃ 25mm 350V 353mΩ@120Hz 470uF 52mm ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS