EET-HC2V221JA
MFR.Part #
EET-HC2V221JA
Description
-25℃~+105℃ 1.4A@10kHz 10mm 2000hrs@105℃ 220uF 25mm 32mm 350V 754mΩ@120Hz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS