EET-HC2S681EA
MFR.Part #
EET-HC2S681EA
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 268mΩ@120Hz 35mm 420V 52mm 680uF ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS