EET-HC2S471EA
MFR.Part #
EET-HC2S471EA
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 35mm 37mm 388mΩ@120Hz 420V 470uF ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS