EET-HC2G331CA
MFR.Part #
EET-HC2G331CA
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.02A@10kHz 2000hrs@105℃ 25mm 330uF 400V 47mm 553mΩ@120Hz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS