EET-HC2E821KA
MFR.Part #
EET-HC2E821KA
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.8A@10kHz 2000hrs@105℃ 202mΩ@120Hz 250V 30mm 37mm 820uF ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS