EET-HC2E681CA
MFR.Part #
EET-HC2E681CA
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.38A@10kHz 2000hrs@105℃ 244mΩ@120Hz 250V 25mm 42mm 680uF ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS