EET-HC2E681BF
MFR.Part #
EET-HC2E681BF
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 22mm 244mΩ@120Hz 250V 47mm 680uF ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS